• 1. jún 2020

• Dátum, kedy sa opäť stretneme v našej škole...

Milí rodičia, milí naši žiaci,

po dlhšom čase sa môžeme stretnúť so svojimi učiteľmi, so svojimi spolužiakmi.

Dôležité termíny a časy

Začíname: 1. 6. 2020

Škola bude otvorená:

ráno:           od   7:30

popoludní: do 15:30

V škole sú nastavené presné pravidlá, ktoré je potrebné dodržiavať.

Presný čas príchodu a odchodu je stanovený interným predpisom.

Dieťa prichádza a odchádza zo školy v určenom čase v sprievode zákonného zástupcu, prípadne osoby ním poverenou.

Pravidlá sú nastavené podľa požiadaviek rozhodnutia ministra školstva z 22. 5. 2020

a usmernení Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava.

Milí rodičia, podrobnejšie informácie získate od triednych učiteľov Vašich detí.

• Výzva na predloženie žiadostí o účasť

• Predmet zákazky: „Výmena presklenia schodiskového priestoru v budove ZŠ Dr. Ivana Dérera na ulici Jelenia 16 v Bratislave.“

Vyzva-na-predlozenie-ziadosti-o-ucast.pdf