• OZNÁMENIE

• V dôsledku transformácie systému poradenstva a prevencie vyplývajúcej zo zákona č. 394/2022 Z.z., ktorým sa mení a dopĺňa zákon č.245/2008 o výchove a vzdelávaní (Školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov, Vám

oznamujem

že od 1. januára 2023

dochádza k realizácií transformácie poradenského systému.

Centra pedagogicko-psychologického poradenstva a prevencie sa transformujú na Centrá poradenstva a prevencie.

Do nových centier bude karta klienta presunutá a klientom bude umožnené tieto centrá kontaktovať.

V centre poradenstva a prevencie sa vykonáva odborná činnosť, ktorou je poradenská činnosť, psychologická činnosť, pedagogická činnosť, špeciálno-pedagogická činnosť, logopedická činnosť, liečebno-pedagogická činnosť a sociálno-pedagogická činnosť zameraná na optimalizáciu výchovného, vzdelávacieho, psychického, sociálneho a kariérového vývinu detí od narodenia až po ukončenie prípravy na povolanie.

Ľubica Jägrová

• Prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu

• Vážení rodičia

Vzhľadom na pretrvávajúci vysokú chorobnosť detí vo všetkých triedach Špeciálnej základnej školy s materskou školou, Karpatská 1 - na odporúčanie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava, riaditeľka školy prerušuje výchovno-vzdelávací do piatku 16.12.2022 (vrátane). Rovnako nebude fungovať ani ŠKD ani záujmová činnosť.

Počas tohto času nebude z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov prebiehať ani dištančná forma vzdelávania. Žiakom odporúčame domácu izoláciu, aby sa znížilo riziko prenosu respiračných ochorení a mohli sme 19.12.2022 obnoviť riadnu prezenčnú výuku.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.

• Prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu

• Vážení rodičia

Vzhľadom na vysokú chorobnosť detí vo všetkých triedach Špeciálnej základnej školy s materskou školou, Karpatská 1 - na odporúčanie Regionálneho úradu verejného zdravotníctva Bratislava, riaditeľka školy prerušuje výchovno-vzdelávací proces na 3 kalendárne dni. Od pondelka (12.12.2022) do stredy (14.12.2022). Rovnako nebude fungovať ani ŠKD ani záujmová činnosť.

Počas tohto času nebude z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov prebiehať ani dištančná forma vzdelávania. Žiakom odporúčame domácu izoláciu, aby sa znížilo riziko prenosu respiračných ochorení a mohli sme 15.12.2022 obnoviť riadnu prezenčnú výuku.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.